Редакционный штат

Редакторы

1. к.т.н., проф. Сергій Юрійович Лєонов, Нацiональний технiчний унiверситет "Харкiвський полiтехнiчний iнститут"
  2. к.т.н., доцент Олександр Юрійович Заковоротний, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
  3. д.т.н., проф. Валерій Дмитрович Дмитрієнко, Нацiональний технiчний унiверситет "Харкiвський полiтехнiчний iнститут"
  4. Анатолій Григорович Гурін, д.т.н., проф., зав. каф. "Електроізоляційна та кабельна техніка" НТУ "ХПІ"
  5. Євген Георгієвич Жиляков, д.т.н., проф., зав. каф. "Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології" Бєлгородського національного державного дослідницького університету, Бєлгород.
  6. Петро Олексійович Качанов, д.т.н., проф., зав. каф. "Автоматика та управління в технічних системах" НТУ "ХПІ"
  7. Микола Іванович Корсунов, д.т.н., проф., проф. кафедри "Математичне і програмне забезпечення інформаційних систем" Бєлгородського національного державного дослідницького університету, Бєлгород.
  8. Оксана Сергіївна Логунова, д.т.н., проф., проф. кафедри "Обчислювальна техніка та програмування" ГОУ ВПО "Магнітогорський державний технічний університет ім. Г.І. Носова", дійсний член Академії інженерних наук ім. А.М. Прохорова, Магнітогорск.
  9. Валентин Іванович Носков, д.т.н., доц., доц. кафедри "Обчислювальна техніка та програмування" НТУ "ХПІ", дійсний член Транспортної академії наук України.
  10. Анатолій Іванович Поворознюк, д.т.н., проф., проф. кафедри "Обчислювальна техніка та програмування" НТУ "ХПІ".
  11. Галина Ахметовна Самігуліна, д.т.н., зав. лаб. "Інтелектуальні системи управління і прогнозування" Інституту інформаційних і обчислювальних технологій КН МОН РК, Казахстан, Алмати.
  12. Александр Анатолієвич Серков, д.т.н., проф., зав. каф. "Системи інформації" НТУ "ХПІ", заслужений винахідник України, академік міжнародної Академії наук Прикладної Радіоелектроніки, член IEEE.
  13. Олександр Георгійович Трифонов, д.т.н., проф., зав. лаб. "Нелінійні взаємодії" ГНУ ОІЕЯ "Сосни" НАН Білорусі, Республіка Білорусь, Мінськ.
  14. Ханлар Гамзаев, д.т.н., проф., проф. кафедри "Прикладна математика" Азербайджанської державної нафтової академії, Баку.
  15. Бахтіяр Алімович Худаяров, д.т.н., проф., зав. каф. "Вища математика", Узбекистан, Ташкент.
  16. Ihor Zanevskyy, Ph. D., prof. – Department of Health and Sports Sciences, Kazimierz Pulaski Technological and Humanistic University in Radom, Radom, Poland.